PŁYNIEMY JEDNĄ ŁÓDKĄ: WIELU RZECZY NIE DA SIĘ ZROBIĆ ONLINE

Jeśli jesteś prawdziwym nauczycielem, jeśli masz to w sercu, to sobie poradzisz w każdych warunkach” mówi Marta Koszczał prowadząca Szkoła Języków Obcych „UP and UP”!
W ciągu zaledwie kilku dni od ogłoszenia przez rząd zamknięcia zajęć, wraz ze swoim zespołem wdrożyła nauczanie przez internet. Nie mieli wyjścia❗️
Zdaniem różnych mądrych specjalistów kryzys wywołany pandemią koronawirusa na stałe zmieni rynek edukacji, a część aktywności na stałe przeniesie się do sieci. Ale czy tak będzie❓ Czy spotkanie online może zastąpić zabawę z maluchami❓ I jak tu zrobić piana party na zakończenie roku👧
—————————————————
Wszyscy płyniemy #NaTejSamejŁódce. Wszyscy w tej chwili bardzo potrzebujemy wspólnoty i poczucia solidarności. Pokazujemy w szerszej perspektywie zmiany jakie w naszym świecie wywołuje pandemia i co to oznacza dla naszego regionu.
Chcesz podzielić się z nami swoją historią? Opowiedzieć jak w czasach pandemii radzi sobie Twoja firma, zakład pracy, szkoła? Po prostu napisz do nas.
——————————————————-

#PROO 3: Materiały Telewizji Rzeczjasna powstają dzięki finansowaniu z Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego – ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030.