fbpx

RzeczJasna TV

Internetowa Telewizja Społeczna

Laboratorium Historii. odc. 11. Zamek w Ostródzie. Tajemnice sukcesu Zakonu Krzyżackiego.
Video

Laboratorium Historii. odc. 11. Zamek w Ostródzie. Tajemnice sukcesu Zakonu Krzyżackiego.

Zaglądamy w przeszłość. Co było tajemnicą sukcesu Braci Zakonnych❓ Jak wiele wiemy❓Co było hitem eksportowym o wartości mercedesa klasy S❓Jak przebiegała komunikacja między zamkami❓Okazuje się, że państwo Krzyżackie było wyjątkowo sprawnie działającym przedsiębiorstwem💰💰💰Dobrze przemyślanym i zorganizowanym. Zapomnijcie o mrokach średniowiecza. 🧐 @Jarosław Malecki z @Muzeum Bitwy pod Grunwaldem powie, co wie a czego Wy na pewno nie wiecie. Rozprawi się z kilkoma mitami i uchyli rąbka tajemnic z przeszłości. Oglądajcie do końca! W #LaboratoriumHistorii przedstawiamy historię dla dociekliwych i wątpiących😎———————————–#PROO 3: Materiały Telewizji RzeczJasna powstają dzięki finansowaniu Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego- ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030.

Muzyka:
Kevin MacLeod: Danse Macabre – Busy Strings – na licencji Creative Commons Attribution (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/)
Źródło: http://incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1100556
Wykonawca: http://incompetech.com/
Kevin MacLeod: Danse Macabre – No Violin – na licencji Creative Commons Attribution (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/)
Źródło: http://freepd.com/Classical/Danse%20Macabre%20-%20No%20Violin
Wykonawca: http://incompetech.com/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *