#AkcjaKooperacja

Łączymy siły❗️ Zwieramy szyki❗️ Dla tych, którzy są teraz w potrzebie nie chcemy siedzieć bezczynnie❗️
Przed nami święta Wielkanocne. Dziwne to będą święta. Dla wielu osób smutne i samotne. Do wielu starszych osób nie przyjadą tym razem ich dzieci. Wiele osób starszych dla własnego bezpieczeństwa zostaje w domu i ogranicza zakupy. Wielu osobom ubogim jeszcze trudniej związać koniec z końcem. Część osób zaczyna już tracić pracę i źródło utrzymania.
Dlatego wspólnie z Hotel Anders, Stare Jabłonki i Gmina Ostróda tuż przed świętami przygotujemy i rozwieziemy specjalne świąteczne paczki dla najbardziej potrzebujących osób ❤️
Tomasz Dowgiałło i Dariusz Strucinski zadbają o wyjątkowy wkład do tych paczek, a RzeczJasna i Gmina Ostróda zadbają, aby pomoc trafiła do osób, które jej potrzebują.
Nie tylko na terenie gminy, bo pomocą obejmujemy też Miasto Ostróda❗️ Paczki pojadą m.in. do podopiecznych Stacja Socjalna i wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego w… .
W tych trudnych czasach szczególnie potrzebna nam jest #AkcjaKooperacja, #współpraca i #solidarność.

📨 Prosimy o kontakt wszystkie organizacje, które mają pod swoją opieka osoby starsze, samotne i potrzebujące. Piszczcie do nas na facebooku lub na mail [email protected]
Ta pomoc potrzebna jest przecież nie tylko od święta❗️
Łącząc siły możemy zrobić więcej i wspólnie pomóc innym przetrwac ten trudny czas 💪💪💪

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *