Pierwsza Wigilia Gminna w Miłomłynie ✴ Burmistrz, ksiądz oraz mieszkańcy składają życzenia ✴

Hej, ludzie, idą święta!
Przepiękne życzenia płyną zewsząd! Do życzeń dołączają się również uczestnicy gminnej wigilii w Miłomłynie. Szczególnie serdeczne życzenia przesyła burmistrz Miłomłyna, Stanisław Siwkowski.
I my, ekipa telewizji RzeczJasna, dołączamy się do tych przepięknych życzeń!
Dodamy, że Gminna Wigilia w Miłomłynie odbywa się po raz pierwszy przy współudziale Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury, Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Miłomłynie, Stowarzyszenia na Rzecz Przyszłości Miłomłyna, Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Wsi Majdany Wielkie i Okolic oraz Liwa Razem Dla Innych a także druhów i druhen z OSP Miłomłyn. Organizację uroczystości wsparły lokalne sołectwa, artyści i rzemieślnicy. Przy takiej współpracy nie mogło się nie udać. Gratulujemy!

Jarmarki Bożonarodzeniowe to świąteczne miasteczka, pełne barwnych stoisk i atrakcji dla dużych i małych. Nastrojowa muzyka, zachwycające rękodzieła, ozdoby choinkowe, dekoracje do domu, regionalne przysmaki i tradycyjne przetwory, a przy tym konkursy, koncerty i występy to wszystko buduje cudowną, radosną i świąteczna atmosferę bożonarodzeniowych jarmarków. W niektórych miejscowościach przybierają formę Miejskich lub Wiejskich Wigilii, Kiermaszy, Targów. Odbywają się w miastach całej Polski i są jednymi z najpiękniejszych miejskich wydarzeń w roku. Pozwalają nacieszyć oczy urokliwymi dekoracjami, poczuć magię świąt spędzić czas z rodziną w bajkowej scenerii, co szczególnie pozwala najmłodszym budować wyjątkowe wspomnienia.

Warto zaznaczyć, że świąteczne zakupy na jarmarkach bożonarodzeniowych to nie tylko szansa na znalezienie niepowtarzalnych, jakościowych prezentów dla bliskich, ale także wspieranie producentów regionalnych i rzemieślników.
A czy ty lubisz tego typu świąteczne wydarzenia? Chętnie bierzesz w nich udział? A może masz soj ulubiony świąteczny kiermasz?
#kiermaszswiateczny #jarmarkswiateczny #miejskawigilia #gminnawigilia #wiejskawigilia #rzemiosłoartstyczne

—————————————————–
Jesteśmy też na:
FACEBOOK http://www.facebook.com/simrzeczjasna
INSTAGRAM http://www.instagram.com/simrzeczjasna
Email: [email protected]
http://www.simrzeczjasna.pl

Możecie też nas wspierać na serwisie Patronite http://www.patronite.pl/rzeczjasna
Za dotychczasowe wsparcie z całego serca dziękujemy ❤️