fbpx

RzeczJasna TV

Internetowa Telewizja Społeczna

ROZMOWA Z PANIĄ MARIĄ DĄBROWSKĄ
Historia Ludzie Młodzieżówka Ostróda Rozmowy

ROZMOWA Z PANIĄ MARIĄ DĄBROWSKĄ

Sebastian: “Poskładało mnie na kawałki, nie potrafię porównać swojego dzieciństwa do zabaw Pani Marii i jej koleżanek. Mistrzowskie zabawy i bardzo zabawne wspomnienia chwyciły mnie za serce.
Pani Maria to niekwestionowana mistrzyni w pisaniu książek na temat życia, miasta czy jej przeszłości. To, co usłyszeliśmy z ust Pani Marii dociera do mnie do tej pory. Próbuję poukładać sobie jej wspomnienia, choć nie jest łatwo. To kawał ciekawej historii. Nie ma co ukrywać – zazdroszczę takiego archiwum i tylu zdjęć!”
Mamy ostatnią okazję na odszukanie świadków przeszłości i zebranie ich wspomnień. Słuchamy, nagrywamy i przekazujemy relacje tych, którzy tu przyjechali z całej Polski i autochtonów. Niedługo zatrą się w ludzkiej pamięci, a my nie zdążymy usłyszeć tylu fantastycznych opowieści o Ostródzie, okolicach i ludzkich kolejach losu.
Więc jeśli znacie ludzi, którzy mogliby nam opowiedzieć takie historie dajcie znać. Chętnie je utrwalimy i skatalogujemu. 🎥#InternetoweArchiwumOstródy wzbogaca się o kolejne materiały. Dziękujemy Wam z całego serca, że dzielicie się z nami. Każda historia jest jak portal do innego zaginionego świata.
✅ kontakt: magazyn@simrzeczjasna.pl
#zszywamyhistorię
#historiazaginionychświatów
———
Startujemy z nowym projektem wspieranym dzięki finansowaniu z Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego – ze środków Programu #FIO

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *