RzeczJasna TV

Internetowa Telewizja Społeczna

PŁYNIEMY JEDNĄ ŁÓDKĄ: BRAKUJE AUTOBUSÓW PEŁNYCH TURYSTÓW
Czas pandemii Rozmowy

PŁYNIEMY JEDNĄ ŁÓDKĄ: BRAKUJE AUTOBUSÓW PEŁNYCH TURYSTÓW

🤔 Czy pomimo pandemii Ostróda i region są gotowe na przyjęcie turystów?
W zasadzie sezon już się rozpoczął, a wiele osób z całej Polski szuka wypoczynku w mniej obleganych miejscach. Czy Ostróda może wykorzystać tą szansę pytamy Marlenę Rogowską z Informacji Turystycznej w Ostródzie.
Stowarzyszenie ZLOT mazury-zachodnie.pl, które od wielu lat prowadzi Informację Turystyczną w Ostródzie wykorzystuje ten czas na kampanie promocyjne i realizację ciekawych projektów.
Wygląda na to, że nasza branża turystyczna jest gotowa na ten specyficzny sezon. Szkoda tylko, że Miasto Ostróda uparcie nie ogłasza w tym roku konkursu na prowadzenie IT, przez co brakuje teraz bezpłatnych dla turystów materiałów o naszym mieście. Nie ma już nawet planu Ostródy 🗺…….

————————————-
W czasie pandemii zdarza nam się zapomnieć, że wszyscy płyniemy #NaTejSamejŁódce. I, że jesteśmy ze sobą bardzo powiązani. Pokazujemy w szerszej perspektywie zmiany jakie w naszym świecie wywołuje pandemia i co to oznacza dla naszego regionu.
Chcesz podzielić się z nami swoją historią? Opowiedzieć jak w czasach pandemii radzi sobie Twoja firma, zakład pracy, szkoła? Po prostu napisz do nas.

#PROO 3: Materiały Telewizji Rzeczjasna powstają dzięki finansowaniu z Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *