RzeczJasna TV

Internetowa Telewizja Społeczna

Ostróda

Komu przeszkadza wiata na ulicy Kolejowej?

Powinniśmy być w przedświątecznych nastrojach, ale my dziś średnio jesteśmy. A to przez to co dzieje się wokół Kolejowej i projektu Eko Parkingu na Skarpie.

Mieszkańców ulicy Kolejowej pamiętacie na pewno z akcji wokół budżetu obywatelskiego, w której dzielnie walczyli o projekt zmieniający wygląd Skarpy. W tym samym czasie, już bez medialnego szumu zabiegali też o budowę wiaty śmietnikowej. Miasto wydzierżawiło im teren tuż obok planowanego na Skarpie parkingu, a wiatę Mieszkańcy budują oczywiście z własnych środków. Niestety im tę inwestycję zatrzymano, a wokół planowanej budowy Eko parkingu zaczęły mnożyć się komplikacje.
„Życzę Urzędowi Miasta, żeby nam to w końcu wyszło. Ja nie dzielę tutaj na „nas” i „was”. Tylko my jesteśmy całością” – mówi Pani Marzena z Kolejowej.
I my też mamy nadzieję, że w końcu wyjdzie …

#AktywniObywatele
#aktywniobywateledotacje
@Program Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy
@EEA and Norway Grants

P.S. Ogromne podziękowania dla wszystkich Mieszkańców i Mieszkanek Kolejowej, którzy wciąż czuwają i pilnują co dzieje się z projektem wygranym w ramach Budżetu Obywatelskiego, w tym dla tych, którzy przyszli opowiedzieć nam o problemie: Pani Barbary, Pani Beaty, dwóch Pań Danut, Pani Elżbiety, Pani Ireny, Pani Janiny, Pani Kamili, Pani Kasi, Pana Mariana, Pani Marzeny, Pana Piotra i Pana Romana, dla Pani Stasi, Pani Teresy i Pani Wiktorii!

——————————————————-
RzeczJasna tworzymy z Wami i dla Was!
Jesteśmy też na:
FACEBOOK http://www.facebook.com/simrzeczjasna
INSTAGRAM http://www.instagram.com/simrzeczjasna
📧 [email protected]
🌐 http://www.simrzeczjasna.pl
Możecie też nas wspierać na platformie Patronite http://www.patronite.pl/RzeczJasna
Za dotychczasowe wsparcie z całego serca dziękujemy ❤🙏