RzeczJasna TV

Internetowa Telewizja Społeczna

FESTIWALOWE DZIECI
Kultura Ludzie Wydarzenia

FESTIWALOWE DZIECI

Kochani! Czas oznajmić!
Widzimy się kolejny raz z wami podczas Ostróda Reggae Festival 😍
Tak było rok temu, a w tym roku Rodzinna Strefa Twórczego Recyklingu funkcjonuje pod hasłem „Dzieci dla klimatu”. W trakcie wykładów i warsztatów zastanowimy się, jak na co dzień możemy pomagać naszej planecie i sprawdzimy, na co wpływ mogą mieć dzieci. Jak pokazała Greta Thunberg – dzieci mają głos! 🙋‍♀Zabierzemy Was w świat nauki, zabawy, doświadczeń oraz sztuki i rękodzieła z odzysku. Dla tych, co lubią zajęcia w ruchu, przygotowaliśmy grę terenową z zagadkami i zadaniami. Dla spragnionych ciszy i odpoczynku Strefa Chillout – hamaki i leżaki.
🙆‍♀14-07, 15:00
Iluzjonista – czarodziej Adam Duryło w specjalnym pokazie nie tylko dla naszych milusińskich 🎩🤡👳‍♀🎪
„Moja przygoda z iluzją rozpoczęła się po obejrzeniu występu iluzjonisty w telewizji. Miałem wtedy 9 lat. Zafascynowany tą sztuką, zacząłem pokazywać pierwsze magiczne triki moim znajomym. Marzyłem, aby prezentować iluzję przed szeroką publicznością. Dziś mogę powiedzieć, że moje marzenia z dzieciństwa spełniają się. Odkąd zostałem przyjęty do Krajowego Klubu Iluzjonistów moja wiedza oraz umiejętności znacznie zyskały na jakości.”
https://youtu.be/-w8Rf1WQHuk
📷W Strefie Dziecięcej festiwalu dostępna będzie również FOTOBUDKA. Niezapomniana pamiątka gotowa w kilkanaście sekund – nielimitowana ilość zdjęć oraz mnóstwo gadżetów!
Do zobaczenia w Ostródzie 👊
☑ SUBSKRYBUJ: https://www.youtube.com/simrzeczjasna
Znajdziesz nas również na:
☑ FACEBOOK: https://www.facebook.com/simrzeczjasna/
☑ INSTAGRAM: https://www.instagram.com/rzeczjasna/
☑ TWITTER: https://twitter.com/rzeczjasna
✉KONTAKT DO NAS: [email protected]
☛ www.simrzeczjasna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *